Експлуатація дитячого взуття

Рекомендації по експлуатації взуття для дітей

Кожні 3 години рекомендується роззувати дитину і дати відпочити нозі близько 15 хвилин. Намагайтеся не вживати шкарпетки з синтетичних тканин, а також не надягати взуття без шкарпеток, якщо навіть взуття добре провітрюється.
Для того, щоб взуття краще "сиділо на нозі" необхідно тугіше затягувати шнурки, липучки, застібки та інші кріпильні деталі взуття.
Не можна сушити взуття поблизу джерел тепла, сушка взуття має бути поступовою. Щоб уникнути втрати форми взуття не рекомендується прати взуття в пральній машині. Гігієнічні процедури необхідно проводити за допомогою вологого тампона.

Ортопедичне взуття повинна експлуатуватися одноосібно. Не рекомендується давати взуття іншим, так як кожна взуття приймає унікальну будову окремої стопи і використання її вторинним споживачем спричинить за собою деформацію.

УВАГА! Під час ходьби стопа має властивість змінюватися по довжині. Під час придбання взуття необхідно врахувати цей факт і вибирати нетесно дитяче взуття .

Вподобану модель взуття необхідно не тільки приміряти, а й трохи походити. Саме так ви зможете відчути її комфорт і ергономічність для стопи.
Дуже важливо співвідношення розміру взуття до розміру стопи. Так при експлуатації споживачі часто стикаються зі зміною розміру дитячої ноги в зв'язку з ростом. Часто становить труднощі передбачити темп зростання ноги. Кінцеві покупці дитячого взуття часто вибирають розміри взуття "на виріст".
Пропонуємо таблицю зміни зростання дитячої ноги з урахуванням середньостатистичного зростання дитячої ноги:

  • З 1 року до 3-х років - зміна розмірів кожного місяця,
  • З 3-ох років до 6-и років кожен два місяці,
  • З 6-ї до 10-и років кожні два-три місяці.
  • З 10-ї до 12-и років - кожні три-чотири місяці.

Взуття з нубука потрібно попередньо висушити і видалити бруд спеціальною щіточкою для чищення нубуку. Для більш ретельного очищення також можна використовувати спеціальний ластик для нубуку або вологу губку. Шкіра-колорадо вимагає до себе набагато менше уваги, і в більшості випадків її досить лише очищати і зрідка наносити комбінований засіб для просочення і харчування. Просочення, як правило, випускається у формі аерозолю, вона містить водовідштовхувальні інгредієнти і захищає взуття від вологи та бруду. Просочувати взуття необхідно перед початком її експлуатації, а також після тривалого зберігання, а в сиру погоду - не рідше разу на тиждень.

Взуття не можна зберігати в поліетиленових пакетах, для зберігання цілком підійде її магазинна упаковка. Ні в якому разі не можна просушувати взуття поблизу або на нагрівальних елементів, нерівномірна і швидка просушка призводить до нерівномірного натягу швів і експлуатаційних якостей самої шкіри. Сушка повинна проводитися при кімнатній температурі, всередину можна покласти зім'ятий папір.

Шкіряне дитяче взуття ніколи не замінить гумове

Натуральна шкіра не терпить багаторазового намокання, так як вбирає вологу: вона дає усадку, коробиться, набуває надмірну жорсткість і може греміти, а, крім того, може покривається потворними плямами які не виводяться через вплив хімічних складів, якими взимку у великих містах "обробляють" засніжені вулиці. Відповідно, якщо взуття з натуральної шкіри постійно носити в сиру, дощову, сльотаву погоду, воно можте фатально зіпсуватися, і втратить товарний вигляд. А претензії щодо якості в цьому випадку будуть необгрунтованими, оскільки описані недоліки є наслідком неправильної експлуатації, а не порушення технології виготовлення взуття. Дитяче взуття , якому не забезпечено належний догляд, швидко намокає, а після сушіння на ньому залишаються сліди намокання. Щоб цього уникнути, слід користуватися спеціальними засобами для догляду за взуттям, часто з самого початку, ще до першого використання.

Якщо у Вас виникли питання, по експлуатації дитячого шкіряногого ортопедичного взуття, звертайтеся в наш інтернет магазин, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання, де б Ви не знаходилися, в Києві або в будь-якій точці України.