Поради у виборі взуття

Вибір дитячого взуття за критеріями

  • Обов'язково перевіряйте гнучкість підошви при купівлі взуття для дитини. Жорсткого взуття потрібно уникати - якщо ви насилу сгибаете підошву, то ніжці дитини це буде зробити у багато разів складніше. До того ж, при жорстких підметках більша ймовірність, що дитина спіткнеться і впаде.
  • Каблук для дошкільника повинен мати оптимальну висоту 5-10 мм. Каблук штучно підвищує звід стопи, а, значить, збільшує його ресорні властивості. До того ж він захищає п'яту від ударів об грунт і підвищує зносостійкість взуття.
  • Задник, на відміну від підошви, в ортопедичного дитячого взуття повинен бути твердим. Якщо при натисканні на поверхню він легко деформується, то під час використання швидко втратить форму, і буде звалюватися з ноги. Жорсткий задник, в сукупності з бічними берцями, запобігає вальгусную деформацію п'яткової кістки, а в окремих випадках і варусну.
  • М'який кант представляє з себе м'яку подушечку, що знаходиться над задником взуття та захищає ноги від натирання і мозолів.
  • Устілка з супінатором дозволяє правильно формувати звід стопи.
  • Зручні застібки не тільки забезпечують фіксацію на нозі, але легке одягання взуття, а так же легкий догляд за внутрішніми поверхнями.
  • Віддавайте перевагу взуттю яке зроблене з натуральних матеріалів, а саме натуральної шкіри і нубука. Ці матеріали розтяжні, пластичні, забезпечують мікроциркуляцію повітря і випаровування вологи, а в загалі, мають відмінні гігієнічні якості. А ось взуття з синтетичних матеріалів - гуми, пластику, шкірзамінника - ні ортопеди, ні дерматологи носити не радять.

Як визначити, що дитяче взуття стало мале?

Періодично потрібно перевіряти, чи не стала взуття мале дитині. Характерними ознаками будуть зігнуті пальці, як від тертя, підошви, мозолі або западини. Поставивши дитину рівно, натисніть на носки черевиків. Великий палець повинен відстояти від краю приблизно на 1,5 см. Так само, у верхній частині взуття, де язичок стикається з ногою, не повинно бути надмірного натягу. Відстань має бути достатньою для проходу шматочка тканини. Зверніть увагу і на задник - якщо він зміщений на каблук, з внутрішньої або зовнішньої сторони, це теж ознака малого розміру.

Якщо ж взуття вашої дитини стало мале, звертайтеся в наш інтернет магазин, і наші менеджери допоможуть підібрати Вам наступну пару, на будь-який сезон, де б Ви не знаходилися, в Києві або в будь-якій точці Україна.