Питання і відповіді про дитячого взуття

Взуття TOPITOP відноситься до лікувального або профілактичного взуття?

Профілактична ортопедичне взуття запобігає розвитку таких поширених деформацій стоп дитини, як плоскостопість, варус (О-подібне викривлення ніжок), вальгус (Х-подібне викривлення ніжок). При легкому викривленні стопи і при абсолютно правильному розвитку стопи лікарі-ортопеди рекомендують носити дитині "правильне" взуття - профілактичне ортопедичне взуття.

Лікувальне ортопедичне взуття або устілка виготовляється індивідуально після призначення лікаря-ортопеда при наявності показань.

Оскільки ортопедична система взуття TOPITOP розроблена для коригування середньостатистичної деформації стопи, то відповідно відноситься до профілактичного ортопедичного взуття.

Чи можна купувати взуття TOPITOP, Ortopedia без консультації лікаря-ортопеда?

Так, можливо. Це профілактичне ортопедичне взуття , яке не потребує індивідуальної підгонки по нозі. Найголовніше - вибрати потрібний розмір.

Чи можна купувати взуття "на виріст"?

Ортопедичне взуття не можна купувати на виріст, т.я. супінатор буде не на місці і ортопедичні властивості взуття будуть загублені. Щоб підібрати взуття з правильним запасом слід скористатися інформацією в таблиці розмірів .

Які особливості у взутті "TOPITOP"?

Взуття TOPITOP містить правильні ортопедичні та анатомічні елементи:

  1. Оригінальна антишокова підошва складної конструкції, яка поглинає і перерозподіляє силу удару підошви про поверхню
  2. Скошений каблук (каблук Томаса) дозволяє уникнути тиску ноги всередину підошви, відповідно ніжки не завалюється в середину.
  3. Жорсткий задник фіксує не тільки в задній частині, а й по краях, запобігаючи вальгус-варус.
  4. Твердий і широкий носок не обмежує рух пальців і захищає від ударів, знімає м'язовий тонус і не дає ходити навшпиньки.
  5. складені ортопедична устілка : верхній шар - натуральна шкіра, потім антибактеріальний шар, який не дає ногам потіти і запобігає утворенню бактерій і грибків, супінатор для зводу стопи, целюлозний вологопоглинаючий шар і поглиначі удару в п'яткової і носовій частині.
  6. Щільний пружний супінатор формує правильний підйом у ноги і не дає розвиватися плоскостопості.

Чи відрізняються ціни в інтернет-магазині від цін в торговому центрі?

Ні. У нас однакові ціни що в інтернет-магазині дитячого взуття , що в звичайних магазинах.

Як купити обране в інтернет-магазині взуття приїхавши в ваш звичайний магазин?

Якщо Вам сподобалася якась модель дитячого взуття на нашому сайті, Ви бачите на сайті необхідний Вам розмір і Ви хочете купити дитяче взуття у нас в звичайному магазині, перед поїздкою в магазин ОБОВ'ЯЗКОВО уточніть по телефону наявність даної моделі взуття і необхідного розміру в конкретному магазині. А ще краще оформіть замовлення зі способом доставки "Самовивіз в Києві" на модель дитячого взуття, яка Вас зацікавила і необхідний розмір. Після цього запам'ятайте або запишіть номер замовлення, дочекайтеся дзвінка менеджера, який зарезервує за Вами обрану пару взуття, а також забезпечить доставку необхідної Вам пари в зручний Вам пункт самовивозу.