Взуття для садка

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити якісне шкіряне дитяче взуття торгових марок TOPITOP, ORTOPEDIA, WALDI, VIGGAMI, 3F, ZETPOL, Чернигов.
Завантажити ще 24 моделі
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>

Коли дитина вперше йде в дитячий сад, перед батьками постає багато нових складнощів. Одна з них це вибрати правильне взуття для садка. З огляду на те, що малюк знаходиться в дошкільному закладі цілий день, якість такого взуття вкрай важлива.

Вимоги до взуття для садочків

Взуття для дитячого саду не регламентується якимись особливими нормами, але все ж вихователі просять батьків купувати моделі, які відповідають наступним критеріям:

  • Лаконічний дизайн.
  • Мінімум елементів декору. Такі моделі не відволікають і без того не особливо уважних вихованців. Наявність дрібних елементів, які малюки раз у раз норовлять відірвати це реальний ризик отримання травм, такі частини маленькі дітки, навіть можуть спробувати проковтнути.
  • Що стосується лікарів, то вони радять такі тапочки або сандалі, які будуть мати досить жорсткий задник, супінатор, закритий носок і надійні застібки або липучки. Добре, якщо дитина може сама їх застебнути.
  • Також вихователі часто вимагають купити взуття для дитячого садка з білою або світлою підошвою, щоб не залишала слідів при терті об підлогу.

Варіанти взуття

Змінне взуття в дитячий сад, однозначно повинна бути зручною, але не тільки для самого малюка, але і для тих, хто за ним опікується. Розглянемо варіанти:

  • Тапки або шльопанці. Батьки впевнені, що та взуття, в якому малюкові комфортно вдома, цілком підходить і для дитячого садка. М'які і зручні тапочки не стискають стопу, вони досить легкі. Але подібний тип взуття часто не має жорсткого задника і достатньої фіксації ноги. Але якщо Ви вирішили, що саме такі підходять вашій дитині, то варто звернути увагу на анатомічні тапочки, забезпечені устілкою з супінатором і хоча б трохи міцним задником. Бажано щоб був широкий закритий носок і надійні застібки.
  • Босоніжки або сандалі. Багато дитячих садків саме таке взуття вважають найкращим, але насправді тут багато залежить від фасону. Серед плюсів потрібно відзначити легкість і зручність, що влітку, що взимку нога в них при носінні в садку не паритися. Але щоб синові чи доньці було дійсно зручно, варто підбирати моделі з жорстким задником, а самі босоніжки повинні бути досить закриті.
  • Мокасини або кросівки. Не дуже підходять для дитячого садка, а все тому що в них дитині може бути жарко в приміщенні. Плюс багато моделей мають шнурівку, а це зайвий клопіт при взуванні для вихователя. Теоретично можна використовувати в якості змінки кросівки, але тільки ті, які мають надійний міцний задник, липучки і супінатор.

Окреме питання це підбір взуття на випускний в садку. Святкове взуття може мати досить рясний декор, яскраві кольори. Але варто подбати про те, щоб весь декор був надійно закріплений і в процесі проведення свята не злетів.