Корисна інформація

Корисно знати

Правильно підібране взуття для дитини - запорука здоров'я маляти. Оптимальним варіантом підібраного взуття є моделі з широким носком, анатомічної устілкою, супінатором, невисоким широким каблуком, жорсткої фіксованою п'ятою, забезпеченою по верхньому краю м'яким валиком (для запобігання від мозолів). І найголовніше, взуття повинне чітко відповідати розміру (довжині і повноті) стопи. Всім дітям до 3-4 років (а в ідеалі до 6-7 років) рекомендується купувати саме ортопедичне взуття . Ще недавно існувала омана з приводу поняття «ортопедична». Вважалося, що вона необхідна тільки в разі наявності деформацій стопи. Насправді дитяче ортопедичне взуття масового виробництва виконує лише профілактичну функцію. І добре те, що це взуття сприяє правильному розвитку стопи і не допускає розвитку деформацій, зменшує навантаження на стопу і навіть коригує ходу і поставу дитини.

Дитяче ортопедичне взуття спортивного типу запобігає виникненню швидкої втоми при тривалих навантаженнях, наприклад активних іграх або тривалих піших прогулянках. Обов'язково перевіряйте гнучкість підошви при купівлі взуття для дитини. Питання про найкращі матеріали - гуму або шкірі, так само пов'язаний з гнучкістю підошви. Гума жорсткіше і товща за шкіру. Анатомічні форми, які дотримуються при виробництві цього дитячого взуття підтримують склепіння стопи і володіють жорсткістю форм для корекції внутрішньої (плоскостопість) і зовнішньої (косолапість) формам деформації стоп.

Якщо у Вас виникли питання, щодо дитячого ортопедичного взуття, звертайтеся в наш інтернет магазин, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання, де б Ви не знаходилися, в Києві або в будь-який -якій точці України.