Дитяче взуття

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити якісне шкіряне ортопедичне дитяче взуття турецького виробництва торгових марок TOPITOP, CRISMA, TUTUBI, MAXUS, ORTOPEDIA, TIRENTI, CAMAN, TEKINER, MINITIN, MINIMEN, FLOARE та ін..
Також у нас є недороге дитяче взуття інших брендів.
Завантажити ще 24 моделі
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>

В світі сучасних технологій багато продуктів представлені величезною різноманітністю. І в області взуттєвої промисловості спостерігається стрімкий розвиток нових технологій. Взуття TOPITOP виробляється на фабриці, яка оснащена сучасним обладнанням з автоматизованим програмним забезпеченням. Це дозволяє строго виконувати всі технологічні процеси. В результаті продукція TOPITOP має рівні рядки, формостійкі деталі в п'яткової і носковій частинах, м'яку і рівну внутрішню підкладку, анатомічну устілку з вбудованим супінатором та амортизуючим підп'яточником. При виборі дитячих кросівок або черевик, туфель або дитячих босоніжок, в першу чергу, потрібно враховувати, що дитяче взуття повинно бути зручним і якісним. Хоча якщо запитати сина або дочку, то вони додадуть до зручності ще й красу, особливо дівчатка. Моделі в нашому інтернет-магазині відповідають цим численним критеріям, які висуваються до взуття для дітей.

Що ми пропонуємо

Купити дитяче взуття у нас можна торгових марок TOPITOP, Ortopedia, Minimen, Tutubi, Minitin. Ці турецькі взуттєві фабрики використовують безпечні натуральні матеріали для свого продукту. Вони працюють з перевіреними по повноті колодками і роблять пошив тільки по правильно сконструйованим лекалами. Взуття від перерахованих брендів має хороші відгуки від покупців і продовжує бути затребуваним як у самих маленьких дітей, так і у підлітків, оскільки оновлення лінійки відбувається кожен сезон, враховуючи всі модні тенденції. Купуючи товар в нашому інтернет магазині, багато клієнтів говорять, що взутте стильне, красиве, фірмове, а найголовніше дуже зручне і міцне. Задоволені клієнти є для нас стимулом збільшувати асортимент крутого взуття та надавати їм товар з реальним співвідношенням ціна-якість.

Наш великий каталог з цінами здатний задовольнити потребу в новому, якісному і правильному взутті будь-яку групу. Зручні фільтри легко допоможуть Вам підібрати будь-яке взуття для дівчаток або для хлопчиків. Хто хоче купити дитячі босоніжки, то у нас є поділ на ортопедичні або просто шкіряні з профілактикою. Туфлі для дівчинки розділені на закриті і по типу човників або балеток. В розділ кросівки включені ще й шкіряні дитячі кеди.

Ми відправляємо дитяче взуття в Київ, Дніпро, Харків, Одесу, Запоріжжя, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінницю, Черкаси, Полтаву, Суми, Херсон, Чернігів, Бровари, Житомир, Маріуполь, Львів, Хмельницький, Бердянськ, Краматорськ, Ужгород, Чернівці. Можна замовити доставку полулярними поштовими службами, причому вартість їх послуг не велика.

Визначаємо розмір

Покупки онлайн можуть бути легкими і швидкими, якщо Ви звертаєтеся в інтернет магазин, де працюють професіонали. Наші консультанти мають практику і знання по підбору дитячого взуття, враховуючи індивідуальні особливості будови стоп, побажання покупців. Основне завдання - це надати менеджеру повну інформацію про довжину стопи, розмір взуття, в якій ходить дитина зараз, про ширину стопи і висоту підйому. У цьому випадку наш працівник буде орієнтувати Вас на відповідні за параметрами моделі.

Рекомендується в закритому взутті, а саме, в дитячих кросівках, демісезонних черевиках, мокасинах, сліпонах і дитячих кедах брати запас від 0.7 до 1.2 см. Купити дитяче взуття на літо можна з запасом до 1 см. Комфорт при носінні буде забезпечений, якщо обрана Вами нова пара буде зроблена з високоякісної натуральної сировини і відповідати розмірно-полнотним параметрам стоп Вашої дитини. Тому для малюків в нашому магазині представлені моделі різної конструкції і з різними полнотними характеристиками. Добре, що замовити взуття можна поштою і зробити примірку при отриманні посилки. Можлива оплата накладеним платежем.

Це потрібно знати про дитячу стопу

Так як стопа дитини формується до 8 років, то до цього вона складається з хрящів і не дуже міцних м'язів, а також жирового прошарку. Тому взуття для дітей повинна мати повний набір ортопедичних елементів, які будуть піклуватися про правильний розвиток ще незміцнілого голеностопа.

Довжина стопи змінюється швидко, але рекомендований запас дозволяє дитині носити улюблену пару цілий сезон. Буває таке, що дитяча стопа протягом 4-5 місяців не додає в довжині, зате в наступному періоді відбувається стрибок. Часто дитячі черевики, які куплені восени, дітки доношують ранньою весною і це є той випадок, коли стопа не сильно подовжилася за зимовий час.

Замір ноги

Для вдалої покупки взуття необхідно правильно зробити виміри. Принцип вимірювання довжини стопи однаковий як для малюків, так і для підлітків. Важливо щоб дитина стояла на рівних ногах.

Інструкція з виміру довжини стопи:

  • Взяти аркуш білого паперу, краще формату А4 і маркер.
  • Поставить дитини на аркуш паперу босими ногами. Важливо досягти, щоб усі точки стопи притиснулися рівномірно до його поверхні.
  • Описати контур стопи. Обов'язково тримати фломастер перпендикулярно, починати від середини п'яти, потім по внутрішній частині стопи і далі по контуру.
  • Виміряти довжину стопи по самим виступаючим ділянкам.
  • Те ж зробити з другою ногою.

З отриманих показників вибрати більший - стопи можуть бути різної довжини і саме його брати за орієнтир при визначенні розміру.

Важливо! Якщо устілка витягується в дитячому взутті яку носить дитина в цей час то її потрібно зіставити з змальованих контуром стопи для того щоб переконатися в правильності свого заміру так як маленькі дітки можуть в процесі вимірювання пересувати ніжки.

Вибір гарного взуття повинен супроводжуватися правильним вибором розміру. Не забувайте, що довжина стопи не дорівнює розміру. До виміряної довжині обов'язково потрібно додати рекомендований запас і по розмірної сітці з'ясувати розмір.

Наш офіційний сайт популярних брендів дитячого взуття, на якому ми пропонуємо нові колекції і продаж виключно високоякісної продукції. І не важливо зайшли ви в наш роздрібний магазин або на topitop.ua, завжди Ви можете розраховувати на саму якісну консультацію при підборі взуття вашій дитині.