Устрій взуття

Матеріал верху і підкладали

При виробництві ортопедичного взуття Ortopedia і TOPiTOP використовуються тільки натуральна шкіра (глянцева і звичайна), натуральний нубук і натуральна шкіра-колорадо.

Нубук

Нубук це мелковорсиста шкіра, яка в процесі вироблення піддається хромовому дубленню та шліфовці лицьової поверхні мелкоабразівними матеріалами. Нубук зовні схожий на замшу і велюр, однак виготовляється з інших частин шкіри і, як правило, дорожче. Характеризується міцністю і зносостійкісттю при належному догляді. Зазвичай нормальний нубук, м'який і на дотик бархатистий. Оскільки він позбавлений лицьового шару, який повинен перешкоджати проникненню вологи, також нубук швидше її поглинає, ніж звичайна гладка шкіра або шкіра-колорадо, проте краще за всіх інших натуральних матеріалів дозволяє нозі "дихати".

Шкіра-колорадо - це нубук, оброблений в процесі виробництва жирової просоченням (жирове дублення), що надає їй водовідштовхувальних властивостей, причому ці показники у неї вище, ніж у звичайної шкіри хромового дублення, яка нічим не просякнута. Правильно оброблена шкіра-колорадо більш зносостійка і невибаглива, ніж звичайний нубук, за нею легше доглядати; пори в ній завжди закриті, вона відштовхує і не вбирає вологу. А оскільки структура шкіри при виготовленні нубуку не порушується, то навіть просочений нубук «дихає». Шкіра-колорадо на вигляд більш темна і гладка, на дотик вогковата і важче звичайного нубуку, нагадує звичайну потерту шкіру.

Підошва дитячого взуття TOPiTOP

 1. Еластична вставка знижує навантаження стопи під час ходьби і забезпечує рівномірний розподіл навантаження по всій площі підошви.
 2. Захищає від ударних навантажень під різких стрибків і ударів.
 3. Скошений каблук Томаса має подовжений внутрішній край для захисту від вальгусного викривлення ніг малюка.
 4. Каблукова амортизатор забезпечує м'якість і комфорт при ходьбі.
 5. невеликий каблук заввишки 3-5 мм забезпечує формування правильного підйому ноги.
 6. вклеєною шкіряна ортопедична устілка.
 7. Щільний і пружний супінатор.
 8. Антабактеріальная прокладка володіє відмінними гігієнічними якостями, перешкоджаючи появі і розмноженню грибка.
 9. Целлюлозная підкладка вбирає вологу і не дає ніжці потіти.
 10. Система циркуляції повітря завдяки вбудованому в підошву спеціальному клапану підтримує комфортний внутрішній мікроклімат дозволяючи взуття "дихати".

Устрій дитячого взуття Ortopedia

ORTOPEDIA - це дитяче ортопедичне взуття , виконане відповідно до анатомії взуття марки ORTOPEDIA має широкий носок, що не затискає і не обмежує рух великого пальця. Знімає підвищений м'язовий тонус і не дає ходити навшпиньки.

У дитячого взуття ORTOPEDIA використовується три устілки:

 1. Шкіряна устілка приємна на дотик і екологічно чиста. Натуральна ялова шкіра є найкращим матеріалом, відповідним для дотику зі шкірою людини.
 2. Антибактеріальне POLIYOU-устілка . У структурі устілки застосовується активоване вугілля, який абсолютно запобігає специфічний запах ніг, утворенню бактерій і хвороботворного грибка.
 3. Еластична целюлозна устілка, що поглинає вологу. Забезпечує циркуляцію повітря у взутті, охолоджуючи ступню ноги. Повністю поглинає піт і швидко усуває запах поту, коли взуття знята.

Між антибактеріальної і шкіряної устілкою розташований щільний пружний анатомічний суппінатор, що запобігає розвитку у дитини і формує правильну форму стопи.

Антишокова система взуття ORTOPEDIA

Система підошви антишок завдяки різним по щільності і пружності властивостям матеріалу, здатна поглинати і миттєво передавати тиск з однієї ділянки підошви на інший. Щоб гарантувати це, використовуються матеріали, які мають різну щільність і властивості, і дають ефект поглинання ударів в точках навантаження і тиску в момент зіткнення підошви із земною поверхнею. Для того щоб уникнути продавлювання підошви всередину і розвитку у дитини вальгустного викривлення стопи використовується нетрадиційна «коса» форма каблука від Томаса, а також висока жорстка п'ята, яка щільно облягає стопу, особливо у верхній частині п'яти і гомілки, і закінчується м'якою "подушкою" для гомілки.

У багатьох моделях взуття ORTOPEDIA використовуються класичні застібки, міцна надійна фіксація стопи.

Підошва антишокової взуття ORTOPEDIA складається з наступних деталей:

 • жорсткий фундамент на каблучной частини, який поглинає основний удар підошви об земну поверхню;
 • фрагменти більш гнучкого матеріалу, здатні рівномірно розподіляти силу удару по всій поверхні підошви;
 • жорсткий фундамент в носовій частині взуття;

З внутрішньої сторони в місцях, куди падає найбільшою ударної нагрукам підошва взуття ORTOPEDIA має вставки з високотехнологічного аммортізірующего матеріала техногель (Technogel) на поліуретановій основі, що не містить пластик і не виділяє токсичних речовин. Цей матеріал винайдений і запатентований німецькою компанією Bayer AG Leverkusen. Саме цей матеріал використовується в медицині і широко практикується серед ортопедів світу.

За досліджень Мюнхенського Інституту біомеханіки (Німеччина) і Міланського біоінженерних Інституту (Італія) техногель (Technogel) володіє кращими аммортізірующімі і гігієнічними якостями в порівнянні з вживаними в аналогічних випадках матеріалами EVA або ж Silicon.

Якщо у Вас виникли питання, по устрію дитячого ортопедичного взуття, звертайтеся в наш інтернет магазин, і наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання, де б Ви не знаходилися, в Києві або в будь-якій точці України.