Взуття для самих маленьких

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити взуття для малюків .
Завантажити ще 24 моделі
1  2  3  4  5

Купити взуття для дитини 1 рік, зробивши правильний вибір, важливе завдання. Тому це дуже відповідальний захід для батьків. Що б не говорили порадники, купувати перше взуття для самих маленьких (від 0 до 10 місяців або коли дитина ще не ходить) не варто. Немовля потребує першого повноцінного взуття, на заміну пінетків, не раніше ніж почне робити перші кроки. Іноді це відбувається в 10 місяців, а іноді і однорічне немовля може ще обійтися без взуття сидячи в колясці.

Яким воно повинна бути

Отже, коли купувати зрозуміло - як тільки малюк починає ходити і у нього є бажання робити це активно. Це важливо, адже якщо малюк ще не готовий топати по вулиці, то йому наприклад вуличне дитяче взуття ще ні до чого. Поки він дозріє до перших кроків, він може з черевичок або сандалів просто вирости. Основні критерії вибору першого взуття:

  • Кросівки, сандалі, черевики, туфлі повинні мати жорсткий і досить високий задник.
  • Носок широкий та скруглений. Такі шкарпетки складніше збивати, адже зачепитися складніше.
  • Анатомічна устілка, її ще називають ортопедичною. Якісні моделі обов'язково мають її. Особливість такої устілки в наявність супінатора - щільної подушечки, яка розміщена під склепінням стопи. Вона забезпечує профілактику плоскостопості. Цей елемент незмінно потрібен аж до 10-12 років для зимового, весняного, літнього та осіннього взуття. Супінатору може не бути тільки у взутті для пляжу.
  • Каблучок. Він є в багатьох моделях першого взуття. Його наявність цю вимога лікарів-ортопедів. Каблук сприяє нормальному розвитку стопи поряд з жорсткими задником, широким носком і супінатором.

Купити взуття для самих маленьких дітей можна в різному стилі, головне щоб вони відповідали зазначеним критеріям.

Важливо! Як би не хотілося взути маленького сина або дочку в стильні уггі, дутики, кеди, сліпони або іншу подібне взуття на плоскій підошві, від цієї ідеї варто відмовитися. Такі моделі не підходять в якості першого взуття для малюка.

Перше взуття - величезна відповідальність

Батьки часто хочуть купити взуття для новонароджених, але це зайве, таким крихам підійдуть пінетки і різного роду м'які, текстильні чобітки. Раніше ніж на 10-11 місяців і рік не має сенсу шукати звичну для дорослих модель.

Головне - не спиратися виключно на зовнішній вигляд взуття, особливо це актуально для батьків дівчинки. Адже є дуже багато взуття маленьких розмірів яке виглядає дуже мило і модно, але воно не дуже правильне з точки зору лікарів.

Також варто зупинити свій вибір на шкіряному першому взутті, адже саме в ній вашій дитині буде тепло і комфортно. Це не той випадок, коли потрібно економити. Плюс таке добре дихає, не викликає алергій і швидко приймає форму маленької ніжки.

Має значення і правильне визначення розміру. Поки дитина навіть не говорить, зрозуміти і навіть пояснити, як потрібно міряти взуття, йому дуже складно. Тому потрібно діяти так:

  • Поставити малюка на аркуш паперу, щоб опора була на обидві ноги.
  • Описати обидві стопи або зробити їх мокрі відбитки.
  • Виміряти довжину стопи по самим виступаючим місцях.
  • До отриманого результату додати 0,5-0,7 см залежно від сезонності взуття. Для теплих чобітків можна додати навіть 1-1,5 см.

Необхідність ортопедичного взуття

У більшості випадків, поки дитина ще не почала активно ходити, у нього немає проблем з розвитком стопи. Тому спеціальне ортопедичне взуття йому не потрібна, хоча таке теж можна замовити в нашому інтернет-магазині. Важливо розділяти ортопедичне лікувальне і профілактичне взуття. Перше використовується для виправлення існуючих проблем у розвитку або при деформації стопи. До другого типу відносяться дитяче взуття, яка відповідає зазначеним в самому початку критеріям. Тобто носіння такого дуже бажано, тому що вона дозволяє правильно сформувати стопу.