Дитяче взуття з супінатором

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити якісне шкіряне дитяче взуття торгових марок TOPITOP, ORTOPEDIA, TIRENTI, CAMAN, MINITIN, ORTHOBE.
Завантажити ще 24 моделі
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>

Дитяче взуття з супінатором сьогодні користується популярністю у багатьох батьків, які хочуть, щоб у дитини правильно розвивався опорно-руховий апарат. Взуття з супінатором високої якості за вигідною ціною можна купити на сайті інтернет-магазину «Топітоп» topitop.ua.

Основні функції супинатора

Сьогодні майже всі люди перестали ходити босоніж, та й діти вдома воліють носити капці або шльопанці, тому відсутність масажу стоп знижує пружність м'язів ніг і зв'язок. З цієї причини дитяче взуття з супінатором зараз є актуальним:

  • устілка з супінатором (м'яка пошушечка виступає по центу устілки з внутрішньої сторони) застосовується для профілактики і лікування плоскостопості, а також для зниження навантаження на гомілковостопний суглоб і хребет при ходінні. Супінація стопи пом'якшує удар при зіткненні ноги з твердою поверхнею, підвищує комфорт при русі, занятті спортом, активними іграми. Взуття з для дітей з супінатором використовується в процесі формування дитячої ноги, коли устілки підлаштовуються під анатомічні дані стопи дитини. Тому жорсткість, форма і розмір супінатора підбирається індивідуально;
  • супінатор потрібен для того, щоб допомогти сформувати так звану арку - підйом внутрішньої центральній частині стопи, яка не друкується на піску, коли ступає людина зі здоровими ногами. При лікуванні плоскостопості або його профілактики супінатор просто необхідний.
  • також варто враховувати, що ортопеди не рекомендують користуватися взуттям з супінатором для маленьких дітей (до 1,5 років), тому що їх зв'язки і стопа розвивається самостійно і майже у всіх малюків стопа виглядає як з плоскостопістю. Але якщо у дітей старше 1,5 років виявлено плоскостопість, тоді подушечка в устілці буде вірним рішенням. Лікувальними властивостями володіють ортопедичне взуття з високим пружним супінатором, яка допомагає виправити різні види деформації дитячої стопи

Форма і розташування супінатору

Важливо, щоб супінатор розташовувався в тому місці ступні, де йому призначено бути. Покупку дитячого взуття з супінатором слід робити обов'язково строго за розміром. Не варто, намагаючись заощадити, побачивши гарну пропозицію брати дитяче взуття на один-два сезони вперед. Буває, що нога ще не доросла до купленого або подарованого взуття та батьки надягають наявну пару значно більшого розміру, тугіше затягнувши ремені або застібки. Цього робити категорично не можна! Ваша дитина буде відчувати дискомфорт, від того що супінатор нема на місці і його ноги будуть неправильно розвиватися. Також взуття буде втрачати форму і деформуватися, від чого її ортопедичні властивості будуть губитися.

Висота, форма і пружність супинатора варіюється в залежності від покладеної на нього цілі в кожному конкретному випадку. Для профілактики плоскостопості, для здорової дитячої ноги підбирають взуття з невисоким і досить м'яким супінатором, щоб не нашкодити. Його роль - підтримувати існуючий звід стопи, не давати арці опускатися вниз. Такі супінатори має майже вся взуття, яку можна купити в інтернет-магазині «Топітоп».

Бувають супінатори під п'яту або під всю стопу, але зазвичай такі зустрічаються у вкладних устілках виготовлених по індивідуальному замовленню. Дані устілки застосовуються при значних паталогіях у розвитку стоп і призначаються лікарями-ортопедами.

Добре що багато батьків розуміють, що носіння дитячого взуття з супинаторами не тільки запобігає деформації стопи, але і виробляє у дитини правильну поставу і гарну ходу, а також підвищують його активність.