Взуття для хлопчиків

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити якісне шкіряне ортопедичне дитяче взуття турецького виробництва торгових марок TOPITOP, TUTUBI, ORTOPEDIA, TIRENTI, CAMAN, TEKINER, MINITIN, MINIMEN, FLOARE, ORTHOBE.
Також у нас є недороге дитяче взуття інших брендів.
Завантажити ще 24 моделі
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>

Наш інтернет магазин пропонує купити взуття для хлопчика будь-якого віку з доставкою по Україні. Багато батьків стикаються з проблемою, особливо чим старша дитина стає. Справа в тому, що асортимент взуття для хлопчиків в більшості магазинів істотно поступається вибору для дівчаток. Така дискримінація у нас не вітається, тому наша модна і недороге дитяче взуття стане справжньою знахідкою.

Особливості вибору

Взуття для хлопчиків насправді вибрати не так легко, як здається, потрібно врахувати багато нюансів. Причому вони є для взуття різного сезону.

Бренд і якість

Звичайно брендовість дитячого взуття не найважливіше, але саме на те яка репутація у виробника звертати увагу потрібно. Ми пропонуємо взуття якісних торгових марок TopiTop, Ortopedia і багатьох інших, яким відмінно вдається створювати дійсно хороше дитяче взуття.

Якщо раніше ваші діти не носили взуття цих виробників, то варто почитати - вони скажуть більше будь-яких рад і барвистих описів. Негативних не знайдете. Якщо хочеться перед покупкою все ж помацати вподобану пару, розглянути її особливості, можна відвідати один з наших магазинів.

Спортивне взуття

Великий період року діти носять кросівки, причому вони можуть бути як легкими літніми, з перфорацією або легкими сітчастими матеріалами, так і більш високими, щільними на весну або осінь. Деякі важливі критерії:

  • Підошва. Вона повинна бути гнучкою, добре амортизувати. Для весняно-осінніх моделей бажано щоб підошва була високою і добре проклеєною.
  • Устілка. З боку примикає до ноги вона бажано повинна бути з натуральних матеріалів - шкіри або текстилю. Також було б непогано, щоб вона виймалася, це дозволить в разі намокання якісно її просушити. Якщо устілку можна вийняти, то по ній зручно підбирати нову пару, вона повинна бути на 0,5-0,7 більше попередньої. Також добре коли устілка має супінатор.
  • Задник. Повинен бути досить щільний, добре фіксувати ногу. Особливо важливо це для дитячого взуття.

Туфлі та босоніжки

Таке взуття для підлітків хлопчиків також має певні специфічні критерії вибору. Наприклад стильна класичнt взуття має досить щільну підошву, але ті моделі які запропоновані у нас, при цьому залишаються зручними.

Устілки туфель і босоніжок оснащують супінатором - м'якою подушечкою в області п'яти. Важлива особливість для босоніжок - наявність задника. Такі хоч і є більш закритим варіантом літнього взуття, все ж вони краще фіксують ногу. Особливо це важливо для хлопчиків до 10-12 років, поки стопа ще формується.