Гумові чоботи для дівчинки

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити взуття з гуми .

Гумові чоботи для дівчинки бувають такими різноманітними, що підібрати підходящу модель іноді досить складно. А так як дівчатка люблять все яскраве, головне вибрати якісну модель. Має значення тип матеріалу, якість лиття та наявність утеплювача.

Матеріали

Гумові чоботи на дівчинку можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Хоча все подібне взуття часто помилково називають гумовим, насправді вони можуть бути з:

  • Гуми, каучуку. Спочатку саме з цього матеріалу створювали гумові чоботи. Цей матеріал натуральний і абсолютно нешкідливий. Якщо дивитися з практичної сторони, то для дитячого, так і для дорослого він не дуже підходить. Проблема в тому, що вони не мають стійкості до перепадів температури, тому швидко зношується, дають тріщини. Також трапляється, що у каучукових моделей зустрічається неякісна пайка швів, в такому випадку вони можуть пропускати воду.
  • Полівінілхлорид. Гумові чоботи з ПВХ мають всього лише один шов, і навіть можуть бути повністю монолітними. Вони по всіх параметрах перевершують гумові, адже володіють необхідною стійкістю до змін температури. Їм не страшна луга, ультрафіолет, вода, адже вони абсолютно вологонепроникні. При цьому вони легкі і зручні.
  • Комбіновані матеріали. Він можуть поєднувати в собі ПВХ, гуму і інші прогумовані матеріали, плащові тканини. Можлива комбінація як щільних так і більш легких матеріалів. Цей прийом робить саме взуття легше, в ній зручніше ходити.
  • Силікон. Найпопулярніший матеріал для виготовлення чобіт для дівчаток. Вони можуть бути різних кольорів, з різноманітними модними малюнками, часто з героями улюблених мультфільмів. Взуття з силікону повністю водонепроникна, міцна, легка і безпечна.

Важливі критерії вибору

Купити гумові чоботи на дівчинку можна, якщо спиратися на ряд важливих критеріїв. Дуже важливий з них - вибір потрібного розміру. Можна, можливо чоботи з запасом, але не більше ніж 1-1,5 см. Причому важливо пам'ятати, що всередину зазвичай вкладається спеціальна товста устілка або вовняні шкарпетки. Звертайте увагу на підйом чобота, у маленьких дітей він особливо високий. Якщо не вгадати з цим параметром, то нога, чи не буде влазити або чоботи будуть сильно бовтатися на нозі якщо вона худа.

Має значення тип підошви, вона повинна бути досить гнучкою і рельєфною. Це необхідно щоб стрибати по калюжах або багато ходити. Підошва повинна добре згинатися, тільки в цьому випадку дитині буде комфортно. Рельєф необхідний для стійкості на мокрій поверхні.

Бажано щоб конструкція була суцільна, без явних місць склейки. Інакше чоботи можуть непомітно протікати. Моделі на блискавці, хоч і іноді зустрічаються, але вони не підходять для вимірювання калюж. Також мають бути відсутні різного роду декоративні вставки з інших матеріалів. Це може позначитися на вологозахищеністю.

Якщо ви дбаєте щоб не застудити ноги від ходьби по холодних калюжах, варто придивитися до моделей з утеплювачем. Бувають чоботи з товстими устілками з флісу, вовни і навіть хутра. Дуже часто гумові чоботи для дівчаток йдуть разом з вовняним або повстяним носком, який ефективно захистить вашу дитину від холоду.