Як вибрати і купити дитяче взуття в інтернет-магазині

Інтернет-магазини на сьогоднішній день складають гідну конкуренцію звичайним магазинам.

Отже, настала пора зміни сезонного взуття для дітей. Ви зробили моніторинг за цінами і за потрібними властивостями дитячого взуття, представленого в інтернет-магазинах. Більш детальну інформацію про якість, конструктивні особливості можуть надати менеджери магазину. Але, щоб не витрачати час і гроші на повернення або обмін взуття, яка не підійшла Вам за розміром чи за конструкцією, потрібно при замовленні висловити більш чітко свої побажання і вимоги.

Для правильного підбору розміру дитячого взуття Ви надаєте продавця-консультанта наступну інформацію:

  • довжина стопи дитини (нижче є опис як правильно зробити вимір).
  • розмір і назва бренду взуття, в якій ходить зараз дитина (щоб продавець зміг зорієнтуватися, що використовуване Вами взуття маломірне або навпаки ).
  • довжину устілки використовуваного зараз дитячого взуття можливо виміряти в сандалях з відкритим носом або у взутті, де витягується устілка).
  • можливі особливості будови стопи дитини (пухкенька, худа і вузька з маленьким підйомом, широка і з високим підйомом).
  • вік дитини (найчастіше ця інформація допомагає засумніватися у вірності довжини стопи дитини, заміряний бабусями). До трьох років цей пункт потрібно враховувати.

Визначити довжину стопи дитини потрібно в такий спосіб: дитина в тонких шкарпетках або босоніж стає на чистий аркуш паперу, після чого Ви обводите контур стопи ручкою, тримаючи її перпендикулярно до поверхні. Контур необхідно зробити лівої і правої стопи. Потім вимірюєте відстань між самими виступаючими точками в п'яткової і шкарпетки. Це і буде довжина стопи.

Пам'ятайте, що для самих маленьких немає сенсу купувати дитяче взуття на виріст - стопа перші три роки зростає швидко, приблизно на 2-3 розміри в рік. Тому плануйте для таких діток покупку тільки на сезон.

Підібрати правильний розмір і найбільш підходящу модель для Вашої дитини зможуть продавці-консультанти інтернет-магазину "ТОПІТОП", що мають великий досвід роботи, безпосередньо підбираючи взуття маленьким покупцям в звичайних магазинах.

Інтернет-магазин дитячого ортопедичного взуття ТОПІТОП - знахідка для батьків, так як економить їх час і гроші, а головне позбавляють дитину від болісних походів по магазинах. Магазин дитячого ортопедичного взуття надає кваліфіковану консультацію для батьків, чиї діти потребують лікування і профілактики плоскостопості, клишоногість, вальгусной деформації стопи. Ми намагаємося, щоб вибір дитячого взуття був правильним. Наш інтернет-магазин Топітоп допоможе підібрати для вашої дитини дитяче взуття високої якості, також у нас представлено багато моделей, які скорегують правильну ходу і допоможуть запобігти плоскостопість. Асортимент дитячого взуття для хлопчиків та дівчаток різноманітний і здатний задовольнити будь-які Ваші запити і навіть примхи. У Києві та Україні інтернет-магазин вже добре зарекомендував себе серед покупців, як магазин в якому продається якісне дитяче взуття відомих торгових марок турецького виробництва.