Ортопедичне взуття для здоров'я ніг

Здоров'я ніг, особливо в дитячому віці, має бути понад усе. Багато батьків проінформовані лікарями-ортопедами, яким чином запобігти ортопедичні захворювання і як сприяти правильному розвитку стоп дитини, що в майбутньому є гарантією красивої ходи і правильної постави.

Саме в період формування фізіологічної структури стопи малюка ортопеди радять купувати ортопедичне дитяче взуття .
Дитяче взуття підбирається індивідуально з огляду на особливості будови стопи дитини. Дуже важливо, щоб дитяче взуття було правильно підібране за індивідуальним розміром і пошита з високоякісних матеріалів.

Щоб Ваша дитина відчувала себе комфортно в дитячому взутті, яке буде нести йому здоров'я ніг, варто попрацювати і приділити час для вірного вибору. На ринку взуття існує великий асортимент дитячого взуття, як за привабливим дизайном, так і за яскравими цікавими. На жаль більшість дитячого взуття, не відповідає необхідним нормам, хоча заманює "китайської строкатістю" і низькою ціною. Не поспішайте піддаватися цій спокусі! Дитяче ортопедичне взуття за всіма параметрами і властивостями є запорукою здоров'я дитячих ніжок і здоров'я в цілому! Тому дана дитяче взуття поза конкуренцією. Безумовно, взуття повинна бути красивою з точки зору дизайну, але не варто забувати і про те, що вона повинна бути досить просторою, щоб не деформувати пальці дитини. Найкраще вибирати взуття, яка добре фіксує ногу, наприклад на шнурках, ремінцях або липучках.

Важливо щоб дитяче взуття було виконане з натуральних матеріалів, які дихають, щоб створювати правильний мікроклімат усередині взуття. Це може бути лицьова натуральна шкіра, нубук натуральний, шкіра-колорадо. Особливо це актуально при виборі зимового взуття.

Дитяче ортопедичне взуття повинне мати високий і подовжений з частини жорсткий задник, анатомічну устілку з пружним супінатором, широку і не ковзаючу підошву зі скошеним каблуком Томаса. Підошва дитячого взуття, завдяки фізичним властивостям матеріалу, з якого вона виготовлена, поглинає і миттєво передає тиск з однієї ділянки підошви на інший. Підошва проявляє особливості в залежності від характеру ходьби і має антишокова вставки різних фізичних властивостей, які в цілому і дають ефект поглинання ударів в момент зіткнення підошви з різною поверхнею.

Устілка в ортопедичного взуття має велике значення. Її антибактеріальні властивості виконують такі функції:

  • циркуляцію повітря у взутті;
  • поглинання потовиділення і їх випаровування при сушінні дитячого взуття.

Багато виробників для виготовлення устілок часто використовують екологічно чистий і безпечний активований карбон, який запобігає виникненню специфічного запаху ніг, виникнення і грибків. Устілка повинна повторювати рельєф стопи, створювати підвищений комфорт стопам.