Як підібрати перше взуття дитині

Вибір першого дитячого взуття є досить складним, оскільки є ряд особливостей, які потрібно враховувати. В першу чергу для батьків важливо щоб взуття легко було одягати і знімати, так як діти в ранньому віці часто вередують і загортають пальчики стоп вниз. В цьому випадку потрібно зупинити вибір на конструкції моделі, де присутня ремінь-липучка або застібка на початку підйому стопи (широке розкриття взуття), але краще застібка, тому що ремінь-липучку малюк часто сам відкриває.

Частою скаргою батьків є те, що діти починають ходити на носочках (однією з причин може бути підвищений тонус, наслідки після ходунків) і тут підійде взуття з достатньо жорсткою підошвою і обов'язковою наявністю каблука. І для профілактики потрібно допомагати малюкові стрибати в цьому взутті. Ще однією особливістю першого взуття є закрита шкарпеткова частина конструкції для захисту пальців стоп, так як малюк починає ходити і може ще спотикатися.

У дитячому віці від 10 місяців до року звід стопи ще слабкий, тому необхідно забезпечити правильну фіксацію і правильне подальше формування стопи дитини, тому потрібно зупинитися на виборі дитячого взуття з супінатором і жорсткою п'ятковою частиною і це є правильним на компетентну думку кваліфікованих лікарів-ортопедів. Адже саме в цей час у дитини закладається положення стопи в часі ходьби і від того, наскільки якісне взуття Ви зможете підібрати, буде залежати майбутнє здоров'я малюка і здоров'я його ніг.

Менеджери нашого інтернет-магазину дитячого взуття завжди зможуть допомогти Вам у підборі першої взуття для Вашого малюка і зроблять це максимально точно.