Вибір дитячого взуття на весняний сезон

При виборі взуття необхідно враховувати не тільки зовнішній вигляд і відповідність моді, але і якісну сторону, яка відповідає за комфорт і правильне формування стоп дитини. Вибираючи весняне дитячу взуття, варто звернути увагу на ортопедичні кросівки на ортопедичної підошві з каблуком Томаса. Дана конструкція кросівок виграє, що її можна починати носити з березня місяця з більш теплими шкарпетками і до кінця місяця травня, але вже одягаючи більш тонкі шкарпетки. У літню дощову прохолодну погоду також можна їх одягнути. Якщо взяти взуття з запасом 1-1.2 см, то їх можна буде носити ще і в вересні.

Ще одним хорошим варіантом весняного взуття є мокасини. Але через тонку підошву їх можна починати носити з середини квітня. Основними перевагами є те, що вони легкі, м'які, гнучкі і витончено виглядають на ніжках дитини. Також малюк може їх одягти на вечірню літню прогулянку. У мокасинах задник, як правило, не дуже жорсткий і не тримає п'яту при яскраво вираженою плоско-вальгусна деформації стоп. При наявності подібної деформації правильніше зупинити свій вибір на першому варіанті кросівок на підошві з каблуком Томаса.

За практичність в використанні добре відгукуються про кросівках з натуральної шкіри-колорадо. Мокасини часто роблять з натурального нубуку. Останнім часом використання лицьових гладких шкір в дитячого взуття йде на останній план, а на заміну прийшли нубуки, спілки, замші, шкіри Коладо, флотари, які вже дубовані по нової технології і мають підвищену зносостійкість при їх використанні.