Шкільне взуття для дівчаток

Шкільне взуття для дівчаток повинне бути не тільки практичним, зручним, але і красивим! Шкільний ринок рясніє різноманітністю взуття виробників різних країн (Китай, Туреччина, Польща, Україна). Виходячи з того що взуття купується на кожен день в школу, то воно повинне бути в першу чергу якісним (виконаним зі шкіри першого сорту, пошите і виконане за правильною технологією). Якщо якісне взуття для дівчаток відповідає тенденціям моди і зроблена з шкір з обробкою нових лазерних технологій, то відповідно це відображається на ціні виробу. Таке поєднання присутнє у взутті італійського, турецького виробництва.

Оскільки стопи маленьких школярок ростуть, то необхідно вибирати взуття з твердою п'ятою для правильної фіксації і з супінатором для профілактики вальгусного викривлення.

Кращим матеріалом для верху шкільного взуття є ялова шкіра (досить міцна, м'яка і приємна на дотик, легка в середині дитячого взуття теж краще коли використовується матова ялова шкіра, оскільки глянсова свинна шкіра або козяча підкладка сприяє залипанию стоп і підвищеного дискомфорту при одяганні і зніманні взуття.