Новинки в дитячому взутті

Різноманітність модельного ряду взуття для дітей на нашому ринку існує, не дивлячись на економічну нестабільність в країні. Вже другий сезон користуються попитом строкаті малюнки (найчастіше квіти) як на взутті для дівчаток, черевиках і туфлях. Дані малюнки виконуються лазерним друком на шкірі, що забезпечує збереження малюнка при носінні взуття. Також можна побачити наявність страз збоку і спереду черевик, які приклеєні на спеціальному обладнанні під пресом.

Самим практичним декоративним елементом в дитячого взуття є силіконове крапки на нубуку. Зазвичай цей варіант використовують для носу взуття, щоб запобігти швидкому збивання шкіри при носінні взуття. Якщо батьки зможуть купити таке дитяче взуття своїй дитині, то це дозволить рідше чистити нубук (а це непросте заняття), так як подряпини будуть практично непомітні.

Чи не перестає бути модним використання лакової шкіри з різноманітними малюнками. Сучасна технологія виробництва даної шкіри забезпечує їй високу зносостійкість і еластичність. Дитяче модельне взуття за рахунок такої шкіри стає не тільки ошатним, але і зручним.

У повсякденному дитячомі взутті модним елементом є підошва. У весняний сезон стала популярною підошва, як на кедах. На підліткових черевиках використовують громіздку, з тракторним протектором підошву.

Взуття для маленьких модників повинне бути не тільки красивим, але і зручним. А це, в першу чергу, залежить від правильних параметрів колодки. Колодка повинна максимально точно підходити за повнотою вашій дитині, так як вузька на повній ніжці буде жати, а широка на худий - бовтатися.