Рекомендації по догляду за шкіряними дитячим взуттям

  • Пил і бруд зі шкіряного дитячого взуття необхідно видаляти сухою або ледь вологою м'якою губкою (поролоновою мочалкою), так як матеріал більш щільної і жорсткої структури може залишати мікроподряпини і стирати верхній лицьовий шар шкіри.

  • Якщо сильно забрудненене взуття для дітей, для миття рекомендується використовувати м'який очищаючий шампунь для взуття, який сильно піниться і ефективно видаляє бруд і наліт, при цьому не перезволожуює шкіру і не вимиває з неї фарбувальний пігмент.

  • При механічному пошкодженні лицьового шару шкіри (наприклад збивання шкіри в ділянці носка) краще не намагатися механічним способом стерти пляму що з'явилися, так як дані дії тільки погіршать зовнішній вигляд взуття вашої дитини, стираючи при цьому верхній шар прокраски і збільшуючи розмір пошкодженого місця. Подібне пошкодження рекомендується обробити і зафарбувати відповідним кольором в спеціалізованих пунктах ремонту взуття або самостійно при наявності фарби потрібного кольору.

  • У сиру і дощову погоду дитяче взуття з гладкої лицьової шкіри, нубука, замші, шкіри колорадо необхідно обробляти водовідштовхувальними кремами або спреями на основі воску, так як будь-який вид шкіри не сприймає сильного намокання і це може привести до помітної деформації взуття або швидкої втрати кольору шкіри. Пігмент кольору втрачається, тому що при виробництві натуральної шкіри, використовуваної в дитячому взутті, яка продається в нашому інтернет-магазині використовуються закріплювачі фарби на натуральній основі. Фарбування кольором шкіри мокрої губки або серветки, якою витирають взуття зовні, є допустимим для шкіряного дитячого взуття з натуральної шкіри.

  • Сушити дитяче взуття з натуральної шкіри потрібно далеко від нагрівальних приладів і сонячних променів. Сушка взуття повинна відбуватися при кімнатній температурі. Якщо сушити взуття для дітей при високій температурі то це може привести до втрати форми взуття і не є гарантійним випадком.

  • Після сушіння шкіряне дитяче взуття рекомендується обробити безбарвним кремом або іншими спеціальними засобами. Ця процедура необхідна для збереження кольору, м'якості, еластичності і формоустойчивости шкіри.

  • Дитяче взуття з лакової шкіри необхідно спочатку протерти вологою м'якою губкою, щоб зняти пил і бруд, а потім відразу витерти сухою серветкою. Для додання більшого блиску і тривалої еластичності використовуються спецзасоби для лакової шкіри.

  • Взуття для дітей з нубуку необхідно чистити від забруднення тільки в сухому стані спеціальною щіткою з гумки за допомогою або без очисних аерозолів для нубуку.

  • Деформацію і помітне розм'якшення задника можна уникнути, якщо одягати взуття за допомогою спеціальної ложки або ріжка. А також знімати взуття, добре розкриваючи при цьому ремені з липучками, блискавки, шнурки. Не можна знімати дитяче взуття, давлячи ногою на задник - це відноситься до неправильної експлуатації взуття!

  • Потрібно регулярно проводити гігієнічний догляд всередині взуття для дітей, попередньо витрусивши частки піску, пилу. Сильно мочити подклад взуття не допускається, так як це може призвести до деформації взуття або втрати кольору підкладали.

  • Розмір дитячого взуття обов'язково повинен відповідати розміру стопи з допустимим запасом: у відкритому взутті для дітей запас повинен 3-7мм, в закритому 5-10мм. Якщо носити взуття куплене з запасом більше рекомендованого, це може привести до заломів і деформації взуття.
  • При наявності декоративної фурнітури на взуття необхідно бути акуратніше в шкарпетці, так як гарантійний ремонт на фурнітуру не поширюється.

  • На дитяче взуття, яке було в експлуатації, гарантія поширюється тільки на відклеювання підошви і відрив пришитих елементів (ременів, язика і т.д.). Зламана блискавка, відірвана фурнітура, збиті стрази, пошкодження шкіри механічним способом не є гарантійним випадком і не підлягають гарантійному ремонту.