Яке зимове взуття краще купувати

Передбачити прогноз погоди на прийдешню зиму неможливо і губитися в здогадах будуть сильні морози або зима буде теплою не варто, а краще втеплюватися максимально добре і відчувати себе комфортно на зимових прогулянках. Але варто замислитися над питаннями: де купити зимове взуття для дітей? Яка дитяче взуття краще для зими?

В залежності від віку дитини пропонуються відповідні варіанти взуття для зими:

  1. Дутики з водонепроникних матеріалів, які утеплені натуральною вовною на тканинній основі або штучним хутром. Це відмінне зимове взуття для малюків, які тільки починають ходити. І обгрунтовано це тим, що дитячі дутики дуже легкі і досить теплі, тому не будуть навантажувати ще поки слабенький голеностоп дитини.
  2. Термовзуття для дітей з використанням двошарової мембрани призначені для активних рухів на прогулянках взимку. Зазвичай зовнішній верх черевиків для зими зі штучних водонепроникних матеріалів. Додатковим утеплювачем до мембрани, як правило, йде натуральна шерсть або штучне хутро. Варто звернути увагу на спосіб кріплення підошви з верхом. Якщо це литтєвий метод, то в цьому випадку застосовується матеріал для підошви, яка буде відрізнятися особливою легкістю, гнучкістю і морозостійкістю. Що стосується клейового способу кріплення підошви, то таке взуття буде трохи важче і менш гнучким. Щоб купити якісне термовзуття для дітей ще потрібно уважно прочитати властивості використовуваних матеріалів в інформаційному листку від виробника. Таке зимове дитяче взуття має великий попит серед вікової групи дітей 9-14 років. Коли похід на вулицю в морозну сніжну погоду полягає іграми в сніжки або іншими зимовими активними іграми.
  3. Шкіряне зимове взуття для дітей. Можна виділити дві основні вимоги до такого зимового взуття для дітей: високі властивості верху і потовщена підошва з протиковзким протектором. Класичний варіант утеплювача для дитячих черевик на зиму - це густий ворсистий натуральне хутро «цигейка». А матеріал верху - це натуральна шкіра підвищеної товщини. Використання натуральної сировини в дитячому взутті сприяє збалансованому мікроклімату всередині зимових черевик для дитини. Шкіряне зимове взуття для дітей повинно додатково оброблятися водовідштовхувальними засобами. Найкраще вибирати конструкцію верху з глухим клапаном (накладним мовою), таким чином снігу неможливо потрапити всередину черевика.