Зимове взуття для хлопчика

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити якісне шкіряне ортопедичне дитяче взуття турецького виробництва торгових марок TOPITOP, MINIMEN, FLOARE, TIRENTI.
Також у нас є недороге дитяче взуття інших брендів.
Завантажити ще 24 моделі
1  2  3

Вибір взуття для будь-якого сезону важливий, і якщо навесні або восени мають особливе значення одні параметри, то для зими є свої тонкощі підбору. Зимове взуття для хлопчика запропоноване в нашому інтернет-магазині великим асортиментом. Причому є різні варіанти виконання, широка розмірна сітка, а головне у нас це висока якість кожної пари.

Види зимового взуття

Сьогодні можна купити зимове взуття для хлопчика в різному виконанні, найпопулярніші варіанти:

  • Чоботи або черевики зі шкіри. Один з найбільш зручних і теплих варіантів для зими. Таке взуття красиве і зносостійке. Більше підходить для морозної і сухий зими. Вона не промокає, але тільки за умови якісної і правильної обробки водовідштовхувальними складами.
  • Чоботи на мембрані. Це легке і непромокаюче взуття, яка підходить для носіння від листопада по березень. Цей варіант підходить для дітей, які вже добре і довго ходять, якщо малюк тільки сидить в колясці, то для нього краще обрати іншу модель.
  • Термобутси, сноубутси. Це варіант двошарового взуття. Один шар її з поліпропілену або поліуретану, другий - утеплювач з повсті або синтапону. У них досить тепло, вони не промокають, підходять для прогулянок, як по сльоті, так і в сильніші морози. Існують навіть термобутси, які залишать дитячу ногу в теплі навіть при екстремальних морозах.

Головні критерії підбору взуття для хлопчиків на зиму

Дитяче та підліткове взуття для хлопчика повинна відповідати багатьом критеріям. Основні з них розглянемо далі.

Легкість

Зимове взуття на хлопчика повинно бути легким за вагою. Тобто в зимовий час на дитину і без того вдіто багато одягу і додати до неї ще й важкі чоботи або черевики зовсім буде поганим рішенням. Важке взуття стомлює дітей, створює додаткове навантаження на опорно-руховий апарат.

Дихає

Важлива вимога для зимового взуття - використання дихаючих матеріалів. Наприклад шкіра або мембранні матеріали. За рахунок наявності мікропор піт легко випаровується не створює усередині взуття парниковий ефект. Для мембранного взуття бажано ще й правильні шкарпетки підбирати - вони повинні бути з синтетичних волокон, тільки в цьому випадку вдасться оцінити зручність і якість такого зимового взуття для хлопчика.

Інші важливі параметри у взутті для зими:

  • Гнучкість.
  • Водостійкість.
  • Неслизька підошва.
  • Досить утеплювача.
  • Зносостійкість.
  • Простота в догляді також має значення.