Дитячі берци ортопедичні

Вид:
Сортувати:
На сторінці:
У нашому інтернет магазині Ви можете купити якісне шкіряне ортопедичне дитяче взуття турецького виробництва TOPITOP.
Також у нас є недороге дитяче взуття інших брендів.
Завантажити ще 15 моделей
1  2

Дитячі ортопедичні берци це взуття особливої конструкції, яке оснащене дуже високим задником. Але далеко не все високе взуття є ортопедичними берцями, адже ще одна важлива характеристика їх - це жорсткість задника. Вона сприяє надійної фіксації ноги в правильному положенні. Такі моделі виключно лікувальні і купувати їх тільки тому що батьки вирішили зробити профілактику таким чином - неправильно. Носіння подібного взуття прописує лише лікар.

Як знайти якісні ортопедичні берци

Модель дитячих берців, яку можна назвати ортопедичною обов'язково має жорсткий задник. Причому висота цієї жорсткої ділянки не менше ніж рівень малої гомілкової кістки, власне, звідси і назва моделі. Відсутність такого задника або його недостатня жорсткість абсолютно не виконує покладених на взуття завдань.

Також відмінною характеристикою такого взуття є надійна фіксація ноги за допомогою шнурків або трьох, чотирьох, а іноді навіть і п'яти ременів з липучками або застібками.

Крім того часто підошва таких моделей взуття забезпечується скошеним каблуком, який буває скошений всередину або назовні, в залежності від виду викривлення стоп, які будуть виправлені.

Зазвичай ортопедичні берци для дітей комплектуються легкозйомною устілкою, яка при необхідності може бути замінена на індивідуальну устілку.

Берци дитячі купити в Україні не складе труднощів, в тому числі в нашому інтернет-магазині багато оригінальних і модних моделей. Є певні критерії підбору, на які потрібно звертати увагу.

Головне не забувати, що носіння ортопедичних берців - це не бажання батьків, а реальна необхідність для дитини з певними проблемами в розвитку стоп, тобто коли потрібно реальне лікування. Підбирати такі моделі все ж краще спільно з лікарем, а не самостійно, адже неправильний підбір може бути ще більшими проблемами зі стопою. Ще один важливий момент - чим раніше помітити проблему, тим менше часу доведеться носити подібне взуття, яке далеко не найзручніше, а потрібне для виправлення реальної проблеми зі стопою дитини.